Programajánló – 2019. október

október
1
kedd
10:00 óraMűvelődési Ház
Baba-mama Klub
egész napMűvelődési Ház
Ügyes kezek kézműveskör
15:30 óraMűvelődési Ház
Andi Formáció Táncklub
16:00 óraMűvelődési Ház
Tere-fere klub
16:30 óraMűvelődési Ház
Andi Gyermek Táncklub
egész napMűvelődési Ház
Etka jóga
17:30 óraMűvelődési Ház
Rocky Klub
18:00 óraMűvelődési Ház
Szőregi Rezegők Néptánccsoport összejövetele
október
2
szerda
egész napMűvelődési Ház
Ügyes kezek kézműveskör
egész napMűvelődési Ház
Etka jóga
18:00 óraMűvelődési Ház
A közösség ereje – fórum
egész napMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
3
csütörtök
09:00 óraKossuth Lajos Általános Iskola
Küzdj meg a bajnokkal!

2019. október 3-án az Európai Diáksport Napja alkalmából rendhagyó sportfoglalkozások olimpikonokkal a Kossuth Lajos Általános Iskolában!

Vendégeink
Nagy Péter – Európa-bajnok 3. helyezett súlyemelő
Kiss Csaba – Európa-bajnok vízilabdázó

14:00 óraMűvelődési Ház
Ulti Klub
egész napMűvelődési Ház
Ügyes kezek kézműveskör
17:30 óraMűvelődési Ház
Rocky Klub
egész napMűvelődési Ház
Etka jóga
egész napMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
4
péntek
08:00 óraMűvelődési Ház
Falugazdászi szolgálat
10:00 óraMűvelődési Ház
Baba-mama Klub
egész napMűvelődési Ház
Ügyes kezek kézműveskör
16:00 óraMűvelődési Ház
Nagyi Klub
17:00 óraMűvelődési Ház
Európa összeköt

Kötetlen beszélgetés dr. Cseh Katalin és dr. Ujhelyi István Európai Parlamenti képviselőkkel

17:00 óraMűvelődési Ház
Örömmel Öltögetők Köre
18:00 óraMűvelődési Ház
Gerinctorna
egész napMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
7
hétfő
14:00 óraMűvelődési Ház
Ulti Klub
egész napMűvelődési Ház
Ügyes kezek kézműveskör
17:00 óraSzőregi könyvtár
Életreform klub
17:30 óraMűvelődési Ház
Etka jóga
egész napMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
8
kedd
10:00 óraMűvelődési Ház
Baba-mama Klub
egész napMűvelődési Ház
Ügyes kezek kézműveskör
15:30 óraMűvelődési Ház
Andi Formáció Táncklub
16:00 óraMűvelődési Ház
Tere-fere klub
16:30 óraMűvelődési Ház
Andi Gyermek Táncklub
17:30 óraMűvelődési Ház
Rocky Klub
18:00 óraMűvelődési Ház
Szőregi Rezegők Néptánccsoport összejövetele
október
9
szerda
egész napMűvelődési Ház
Ügyes kezek kézműveskör
egész napMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
10
csütörtök
14:00 óraMűvelődési Ház
Ulti Klub
egész napMűvelődési Ház
Ügyes kezek kézműveskör
15:00 óraMűvelődési Ház
Idősek Világnapja
17:30 óraMűvelődési Ház
Rocky Klub
egész napMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
11
péntek
08:00 óraMűvelődési Ház
Falugazdászi szolgálat
10:00 óraMűvelődési Ház
Baba-mama Klub
egész napMűvelődési Ház
Ügyes kezek kézműveskör
16:00 óraMűvelődési Ház
Nagyi Klub
17:00 óraMűvelődési Ház
Örömmel Öltögetők Köre
egész napMűvelődési Ház
Gerinctorna
18:00 óraMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
14
hétfő
14:00 óraMűvelődési Ház
Ulti Klub
egész napMűvelődési Ház
Ügyes kezek kézműveskör
17:30 óraMűvelődési Ház
Etka jóga
egész napMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
15
kedd
08:45 óraMűvelődési Ház
Áloműző Kamaravarázs - Őszi képek
10:00 óraMűvelődési Ház
Baba-mama Klub
egész napMűvelődési Ház
Ügyes kezek kézműveskör
15:30 óraMűvelődési Ház
Andi Formáció Táncklub
16:00 óraMűvelődési Ház
Tere-fere klub
16:30 óraMűvelődési Ház
Andi Gyermek Táncklub
17:30 óraMűvelődési Ház
Rocky Klub
18:00 óraMűvelődési Ház
Szőregi Rezegők Néptánccsoport összejövetele
október
16
szerda
egész napMűvelődési Ház
Ügyes kezek kézműveskör
egész napMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
17
csütörtök
14:00 óraMűvelődési Ház
Ulti Klub
egész napMűvelődési Ház
Ügyes kezek kézműveskör
17:30 óraMűvelődési Ház
Rocky Klub
egész napMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
18
péntek
08:00 óraMűvelődési Ház
Falugazdászi szolgálat
10:00 óraMűvelődési Ház
Baba-mama Klub
egész napMűvelődési Ház
Ügyes kezek kézműveskör
16:00 óraMűvelődési Ház
Nagyi Klub
17:00 óraMűvelődési Ház
Örömmel Öltögetők Köre
egész napMűvelődési Ház
Gerinctorna
18:00 óraMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
21
hétfő
egész napKossuth Lajos Általános Iskola
Földesi Tibor emlékfutóverseny
14:00 óraMűvelődési Ház
Ulti Klub
egész napMűvelődési Ház
Ügyes kezek kézműveskör
17:00 óraSzőregi könyvtár
Életreform klub
17:30 óraMűvelődési Ház
Etka jóga
egész napMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
22
kedd
10:00 óraMűvelődési Ház
Baba-mama Klub
egész napMűvelődési Ház
Ügyes kezek kézműveskör
15:30 óraMűvelődési Ház
Andi Formáció Táncklub
16:00 óraMűvelődési Ház
Tere-fere klub
16:30 óraMűvelődési Ház
Andi Gyermek Táncklub
17:30 óraMűvelődési Ház
Rocky Klub
18:00 óraMűvelődési Ház
Szőregi Rezegők Néptánccsoport összejövetele
október
24
csütörtök
14:00 óraMűvelődési Ház
Ulti Klub
egész napMűvelődési Ház
Ügyes kezek kézműveskör
17:30 óraMűvelődési Ház
Rocky Klub
egész napMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
25
péntek
08:00 óraMűvelődési Ház
Falugazdászi szolgálat
10:00 óraMűvelődési Ház
Délelőtti Halloween party
10:00 óraMűvelődési Ház
Baba-mama Klub
egész napMűvelődési Ház
Ügyes kezek kézműveskör
16:00 óraMűvelődési Ház
Nagyi Klub
17:00 óraMűvelődési Ház
Örömmel Öltögetők Köre
18:00 óraMűvelődési Ház
Gerinctorna
egész napMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
28
hétfő
egész napMűvelődési Ház
Kézműves Őszi Tábor

Tábori program:
1.nap : Szobrászkodás levegőre keményedő gyurmával
- mini szobrocskák készítése,díszítése
2.nap: Festés-rajzolás- bájos tájkép festővászonra akrillal
és játékos akvarellfestési technikák
3.nap: Vegyes technikával készült őszi ajtó kopogtató és
süni dísz
4.nap: Újrahasznosítással játék készítés és
mókás asztali díszek

Jelentkezni e-mailben a szoregimuvhaz@gmail.com címen lehet, vagy személyesen a Tömörkény István Művelődési Házban.

14:00 óraMűvelődési Ház
Ulti Klub
17:30 óraMűvelődési Ház
Etka jóga
egész napMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
29
kedd
egész napMűvelődési Ház
Kézműves Őszi Tábor

Tábori program:
1.nap : Szobrászkodás levegőre keményedő gyurmával
- mini szobrocskák készítése,díszítése
2.nap: Festés-rajzolás- bájos tájkép festővászonra akrillal
és játékos akvarellfestési technikák
3.nap: Vegyes technikával készült őszi ajtó kopogtató és
süni dísz
4.nap: Újrahasznosítással játék készítés és
mókás asztali díszek

Jelentkezni e-mailben a szoregimuvhaz@gmail.com címen lehet, vagy személyesen a Tömörkény István Művelődési Házban.

10:00 óraMűvelődési Ház
Baba-mama Klub
15:30 óraMűvelődési Ház
Andi Formáció Táncklub
16:00 óraMűvelődési Ház
Tere-fere klub
16:30 óraMűvelődési Ház
Andi Gyermek Táncklub
17:00 óraMűvelődési Ház
Bevezetés a szimbólumok világába

A Szőregi Teadélutánok vendége Dr. Újvári Edit - Intézetvezető egyetemi docens (SZTE JGYPK Művelődéstudományi Intézet)

17:30 óraMűvelődési Ház
Rocky Klub
18:00 óraMűvelődési Ház
Szőregi Rezegők Néptánccsoport összejövetele
október
30
szerda
egész napMűvelődési Ház
Kézműves Őszi Tábor

Tábori program:
1.nap : Szobrászkodás levegőre keményedő gyurmával
- mini szobrocskák készítése,díszítése
2.nap: Festés-rajzolás- bájos tájkép festővászonra akrillal
és játékos akvarellfestési technikák
3.nap: Vegyes technikával készült őszi ajtó kopogtató és
süni dísz
4.nap: Újrahasznosítással játék készítés és
mókás asztali díszek

Jelentkezni e-mailben a szoregimuvhaz@gmail.com címen lehet, vagy személyesen a Tömörkény István Művelődési Házban.

egész napMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
31
csütörtök
egész napMűvelődési Ház
Kézműves Őszi Tábor

Tábori program:
1.nap : Szobrászkodás levegőre keményedő gyurmával
- mini szobrocskák készítése,díszítése
2.nap: Festés-rajzolás- bájos tájkép festővászonra akrillal
és játékos akvarellfestési technikák
3.nap: Vegyes technikával készült őszi ajtó kopogtató és
süni dísz
4.nap: Újrahasznosítással játék készítés és
mókás asztali díszek

Jelentkezni e-mailben a szoregimuvhaz@gmail.com címen lehet, vagy személyesen a Tömörkény István Művelődési Házban.

14:00 óraMűvelődési Ház
Ulti Klub
16:00 óraSzőregi könyvtár
Halloween-i délután

Mese és kézműves foglalkozás

egész napMűvelődési Ház
Gerinctorna

Az események szervezői a programváltozás jogát fenntartják. A szoreg.hu mindent megtesz a programajánlóban szereplő adatok helyességéért, az esetleges pontatlanságokért a szerkesztőség semmilyen felelősséget nem vállal! Amennyiben eltérést tapasztal, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot!