Programajánló – 2020. október

október
1
csütörtök
14:00 óraMűvelődési Ház
Ulti Klub
17:00 óraMűvelődési Ház
Rajz szakkör
18:00 óraMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
2
péntek
08:00 óraMűvelődési Ház
Falugazdász szolgálat
16:30 óraMűvelődési Ház
Tanulási képesség fejlesztése játékosan
17:00 óraMűvelődési Ház
Örömmel Öltögetők Köre
17:30 óraMűvelődési Ház
Rocky Klub
18:00 óraMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
5
hétfő
14:00 óraMűvelődési Ház
Ulti Klub
16:30 óraMűvelődési Ház
Önvédelmi foglalkozás
október
7
szerda
16:30 óraMűvelődési Ház
Önvédelmi foglalkozás
október
8
csütörtök
14:00 óraMűvelődési Ház
Ulti Klub
17:00 óraMűvelődési Ház
Rajz szakkör
18:00 óraMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
9
péntek
egész napMűvelődési Ház
Villás Béla előadás
08:00 óraMűvelődési Ház
Falugazdász szolgálat
16:30 óraMűvelődési Ház
Tanulási képesség fejlesztése játékosan
17:00 óraMűvelődési Ház
Örömmel Öltögetők Köre
17:30 óraMűvelődési Ház
Rocky Klub
18:00 óraMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
12
hétfő
14:00 óraMűvelődési Ház
Ulti Klub
16:30 óraMűvelődési Ház
Önvédelmi foglalkozás
október
14
szerda
16:30 óraMűvelődési Ház
Önvédelmi foglalkozás
október
15
csütörtök
14:00 óraMűvelődési Ház
Ulti Klub
17:00 óraMűvelődési Ház
Rajz szakkör
18:00 óraMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
16
péntek
08:00 óraMűvelődési Ház
Falugazdász szolgálat
16:30 óraMűvelődési Ház
Tanulási képesség fejlesztése játékosan
17:00 óraMűvelődési Ház
Örömmel Öltögetők Köre
17:30 óraMűvelődési Ház
Rocky Klub
18:00 óraMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
17
szombat
19:00 óraMűvelődési Ház
Carlo Goldoni: Chioggiai csetepaté

A Genéziusz Színház bemutatja: Carlo Goldoni: Chioggiai csetepaté (komédia két felvonásban)

október
19
hétfő
14:00 óraMűvelődési Ház
Ulti Klub
16:30 óraMűvelődési Ház
Önvédelmi foglalkozás
17:00 óraMűvelődési Ház
Első felvonulás - képkiállítás
október
21
szerda
16:30 óraMűvelődési Ház
Önvédelmi foglalkozás
október
22
csütörtök
14:00 óraMűvelődési Ház
Ulti Klub
15:00 óraHősök tere
Október 23. - A szabadság napja

Koszorúzás az 1956-os forradalom és szabadságharc tiszteletére

17:00 óraMűvelődési Ház
Kalap Jakab bábkoncert
17:00 óraMűvelődési Ház
Rajz szakkör
18:00 óraMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
23
péntek
08:00 óraMűvelődési Ház
Falugazdász szolgálat
16:30 óraMűvelődési Ház
Tanulási képesség fejlesztése játékosan
17:00 óraMűvelődési Ház
Örömmel Öltögetők Köre
17:30 óraMűvelődési Ház
Rocky Klub
18:00 óraMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
26
hétfő
14:00 óraMűvelődési Ház
Ulti Klub
16:30 óraMűvelődési Ház
Önvédelmi foglalkozás
október
28
szerda
16:30 óraMűvelődési Ház
Önvédelmi foglalkozás
október
29
csütörtök
09:00 óraMűvelődési Ház
Tök Csütörtök
14:00 óraMűvelődési Ház
Ulti Klub
17:00 óraMűvelődési Ház
Rajz szakkör
18:00 óraMűvelődési Ház
Gerinctorna
október
30
péntek
08:00 óraMűvelődési Ház
Falugazdász szolgálat
16:30 óraMűvelődési Ház
Tanulási képesség fejlesztése játékosan
17:00 óraMűvelődési Ház
Örömmel Öltögetők Köre
17:30 óraMűvelődési Ház
Rocky Klub
18:00 óraMűvelődési Ház
Gerinctorna

Az események szervezői a programváltozás jogát fenntartják. A szoreg.hu mindent megtesz a programajánlóban szereplő adatok helyességéért, az esetleges pontatlanságokért a szerkesztőség semmilyen felelősséget nem vállal! Amennyiben eltérést tapasztal, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot!